Ukr Eng
COURSE

UPD: Нижче можна скачати графік майстер-класів українською та англійською мовами

You can download COURSE schedule in Ukrainian and English by the link lower
***

Шановні апліканти COURSE!

Dear COURSE applicants!

Ще раз дякуємо вам за Вашу участь у відборі.
Once again want to thank you for your participation in selection.

Рішенням організаторів майстер-класів до участі у якості активних учасників Других київських міжнародних майстер-класів нової музики COURSE у березні 2013 року від України відібрані Віталій Кияниця, Андрій Мерхель, Аліса Кобзар та Остап Мануляк.

According to the decision of organizators of the Second Kiev International Master-Classes for New Music COURSE in March 2013 the next foreign composers are selected: Sergey Kim (Kazakhstan) and Benjamin Scheuer (Germany).

У якості вільних слухачів з можливостю мати зайняття з педагогами та з ансамблем від України запрошуються Кіра Майденберг, Тетяна Шабаєва та Назар Скрипник

Протягом 10 днів, до кінця жовтня кожному учаснику на e-mail буде вислано план роботи та деяка технічна/організаційна інформація.

In 10 days, till the end of October each participant will receive to his|her e-mail info with workpland and technical/organization questions.

Вітаємо всіх учасників та бажаємо приємного і корисного перебування на COURSE у березні 2013!

Congratulations to all participants and wishes of the pleasant and useful pastime at the COURSE in March 2013!

З повагою,
координатор COURSE
Олексій Шмурак

all the best,
COURSE coordinator
Alexey Shmurak

***

“Аби навчитися говорити, треба говорити”, – зазвичай радять своїм студентам викладачі іноземної мови. Таку ж пораду можна дати молодим митцям, що прагнуть засвоїти лексику сучасної музики. Сьогодні вона має у своєму розпорядженні величезний арсенал засобів, повноцінно оволодіти якими не можливо без спілкування з “носіями” цієї мови.

Ми живемо в часи перманентних відкриттів і перманентної революції, часи, в які неподільне розщеплюється, а непоєднуване з’єднується. Зникають розриви між протилежностями. Вже нікого не здивуєш поняттям “структурований хаос”, нічого абсурдного не ввижається й у знаменитому висловлюванні П’єра Булеза “задля створення справжньої маячні необхідний аналіз і чітка організація”. Сьогодні чисті фонеми несуть не менше змісту, аніж логічна мова, а інколи і перевершують її сутність. Праведних чи заборонених шляхів для сучасного композитора не існує, горизонти його творчості можуть бути безмежними.

Київські міжнародні майстер-класи нової музики COURSE є спробою підтримати та підштовхнути до активності молодих українських композиторів та музикознавців. Впродовж цього тижня інтенсивного навчання та практичних занять молоді українські митці будуть спілкуватися та співпрацювати з відомими європейськими композиторами з Німеччини, Польщі і Росії, а також з учасниками Ensemble Nostri Temporis.

Організаторами COURSE виступають Ensemble Nostri Temporis та Goethe-Institut, співпраця між якими розпочалася у 2010 році. Тоді, завдяки підтримці Goethe-Institut, Ансамбль зміг взяти участь у Internationalen Ferienkurse für Neue Musik Darmstadt (Німеччина). Спільними зусиллями були реалізовані також наступні проекти: “Вулиця ігор – ігри на вулиці” і у 2011 проект актуальної музики “Транзит”.

Організатори COURSE висловлюють вдячність своїм партнерам: київському культурно-освітньому центру “Майстер Клас”, Польському Інституту у Києві і Інституту Адама Міцкевича, які активно і послідовно представляють широкий спектр культурних подій по всій Україні.

Ми сподіваємося, що COURSE активізує та позитивно вплине на стан існування Нової музики в Україні. Бажаємо йому великого плавання, а всім учасникам – плідної творчої праці та успіхів в оволодінні тезаурусом сучасної музичної мови.

Ensemble Nostri Temporis
Goethe-Institut

Фото відео
документи
2021 © Українська бієнале нової музики